Alle media
Appartement te koop Lienaertsstraat 112 Geleen
Beschikbaar
Omschrijving
2e woonlaag:
Indeling:
Begane grond:
Gemeenschappelijke entree met trappenhuis, brievenbussen, intercominstallatie en eigen berging van ca. 7m2.
Het apparatement is uitstekend onderhouden en echt instapklaar.
Is ideaal voor starters, alleenstaanden of stellen die comfortabel willen wonen op een centrale locatie met alle voorzieningen binnen handbereik.
Dankzij de gunstige indeling en de lichtinval aan zowel de voor- als achterzijde voelt het appartement ruim en prettig.
Entree met toegang tot de verschillende ruimtes van het appartement.
Woonkamer(5.68mx3.57m).
De woonkamer is gelegen aan de achterzijde van het appartement en beschikt over een prettige lichtinval. Hier is voldoende ruimte voor een zit- en eethoek.
Keuken(4.90mx1.80m).
De gesloten keuken bevindt zich eveneens aan de achterzijde en is uitgevoerd in een rechte opstelling met een kookplaat, afzuigkap, koel/vriezer,oven.
Slaapkamer(3.80mx3.40m).
De slaapkamer is gelegen aan de voorzijde van het appartement en biedt toegang tot het balkon. De ruimte is groot genoeg voor een tweepersoonsbed en kastruimte.
Badkamer
De badkamer is praktisch ingericht en voorzien van een douche, vaste wastafel, toilet en aansluiting voor de wasmachine.
Balkon(4.60mx1.50m).
Het balkon is gelegen aan de voorzijde en is bereikbaar via de slaapkamer. Vanaf hier geniet u van een vrij uitzicht richting het toekomstige park.
Inhoud ca. 184 m³.
Bouwjaar 1973.
Kunststof kozijnen met dubbel glas
Balkon ca. 8 m² (voorzijde, via slaapkamer bereikbaar).
Berging ca. 7 m².
De ligging is bijzonder gunstig. Het appartement bevindt zich direct naast winkelcentrum Zuidhof en op korte afstand van het centrum van Oud-Geleen en Geleen
Alle ruimtes zijn voorzien van moderne plafond verlichting. Op het balkon is terras verwarming aanwezig. Het energie label is C. De beglazing is HR ++. Er is dakisolatie met zonnepanelen.
Het appartement heeft licht inval van de opkomende en ondergaande zon door de twee balkons.
Parkeren is voor en achter mogelijk zonder betaling. Geen garage wel een berging. Geen lift. Appartement is gelegen op de tweede verdieping.
De service kosten aan de VvE bedragen €141,86 per maand. Deze zijn voor onderhoud tuin, verzekering pand, schoonmaak, binnen verlichting en reserve fonds.
Het voorschot voor de verwarming, koud en warm water bedraagt €70,00 per maand. Totale kosten bedragen dus €211,86.
Daarnaast ligt het Danikerbos op loopafstand, ideaal voor wandelen en ontspanning in het groen.
De ligging van het appartement is bijzonder gunstig. Direct naast het complex bevindt zich winkelcentrum Zuidhof en ook het centrum van Oud-Geleen en Geleen zijn op korte afstand gelegen. In de directe omgeving bevinden zich supermarkten, sportvoorzieningen, scholen, openbaar vervoer en diverse dagelijkse voorzieningen.
Daarnaast ligt het Danikerbos op loopafstand, ideaal voor wandelen.
Interesse in een bezichtiging?
Bel met makelaar Riet Quaden046-4519644 / 06-23409058info@rietquadenmakelaars.nl
Indeling:
Begane grond:
Woonkamer(5.68mx3.57m).
Keuken(4.90mx1.80m).
Slaapkamer(3.80mx3.40m).
Badkamer
Balkon(4.60mx1.50m).
Inhoud ca. 184 m³.
Bouwjaar 1973.
Kunststof kozijnen met dubbel glas
Balkon ca. 8 m² (voorzijde, via slaapkamer bereikbaar).
Berging ca. 7 m².