Verkocht
Prijs op aanvraag
Foto’s
{{ product.images.length }}
Plattegrond
{{ product.plans.length }}
360° foto's {{ product.panoramas.length }}
Video’s {{ product.videos.length }}
Kaarten
Alle media

Appartement te koop Type H ong Bunde

Prijs op aanvraag
Verkocht

Omschrijving

Appartement 8 is gesitueerd op de eerste verdieping, en is zowel via de lift als het trappenhuis bereikbaar.

De type H appartemeenten hebben een riante living van 38 m2 die bestaat uit een zitgedeelte en een eetgedeelte. De hoge raampartijen laten een grote hoeveelheid daglicht binnen en de leiden naar het overdekte balkon/dakterras.

Naast een ontvangsthal met gastentoilet, beschikt dit appartement over twee slaapkamers, een ruime badkamer met betegelde inloopdouche, een wastafel, een tweede toilet en de mogelijkheid tot bad.

Elk appartement heeft de beschikking over een eigen berging en een vaste overdekte parkeerplaats op het achterterrein. Deze parkeerplaatsen worden uitgevoerd als carport met een zogeheten ‘sedum-dak’, een dak met groene vegetatie die tevens op de bergingen komt.
+ Lees meer
- Lees minder
Bouw: {{ product.build_year }}
Bouw: {{ product.build_period.start }} - {{ product.build_period.end }}
Appartement , Portiekflat
{{ product.rooms }} Kamers
{{ product.bedrooms }} Slaapkamers
Woonruimte: {{ product.living_space }} m²
Perceel: {{ product.plot_surface }} m²
Energielabel:    {{ product.energy_class }}
Energie index: {{ product.energy_index }}

Kenmerken

{{ field.label }}
{{ field.value }}

{{ field.label }}
{{ field.value }}
{{ product.company.name }}
Contact opnemen
{{ product.company.phone.replace('-', ' ').substr(0, 7) }}...
{{ product.company.phone.replace('-', ' ') }}
Delen:

Soortgelijke objecten in de buurt