Beschikbaar
€ {{ product.price.replace(/\B(?=(\d{4})+(?!\d))/g, ".") }} {{ __(product.price_condition) }}
Foto’s
{{ product.images.length }}
Plattegrond
{{ product.plans.length }}
360° foto's {{ product.panoramas.length }}
Video’s {{ product.videos.length }}
Kaarten
Alle media

Woonhuis te koop Spouwerstraat 9 Lanaken

€ {{ product.price.replace(/\B(?=(\d{4})+(?!\d))/g, ".") }} {{ __(product.price_condition) }}
Beschikbaar

Omschrijving

Deze woning wordt getoond door Christoffels vastgoed!

Deze ruime, instapklare woning in Kesselt (Lanaken), gebouwd in 1993, biedt 279 m² bewoonbare oppervlakte met 4 slaapkamers en 2 badkamers – ideaal voor grote gezinnen of wie veel ruimte waardeert. De woning combineert landelijke rust met een uitstekende bereikbaarheid: op een perceel van 1.058 m² bent u toch al binnen 10 à 15 minuten in het centrum van Maastricht. In 2021 werden de bovenverdieping volledig gerenoveerd en de keuken vernieuwd, waardoor de woning volledig instapklaar is. Voor extra comfort zijn er airco’s aanwezig, terwijl 14 zonnepanelen met thuisbatterij en een gunstig EPC-label B zorgen voor energiezuinig wonen.

Een ideale combinatie van ruimte, comfort, energiezuinigheid en landelijke rust, met de bruisende stad Maastricht vlakbij. Laat u verrassen tijdens een persoonlijk bezoek en plan vandaag nog uw bezichtiging!


Indeling
INDELING:


Het gelijkvloers beschikt over een ruime inkomhal, een woonkamer met twee gezellige zithoeken en een aparte eethoek, een volledig uitgeruste keuken, badkamer 1, slaapkamer 1, een wasruimte, een speelruimte en praktische bergplaats.

Op niveau 1 vindt u de overloop, slaapkamers 2, 3 en 4 en badkamer 2.

Buiten geniet u van een ruime tuin met een aangelegd terras. Daarnaast zijn er 3 parkeerplaatsen voor de deur, wat extra comfort biedt voor bewoners en bezoekers.

AFWERKING:

De keuken is in 2021 volledig gerenoveerd en beschikt over alle moderne comfortvoorzieningen en een hoogwaardige afwerking.

Badkamer 1, gelegen op niveau 0, is uitgerust met een douche, een bad en een lavabo.

Badkamer 2, gelegen op niveau 1, werd in 2021 vernieuwd en is voorzien van een toilet, een dubbele lavabo en een regendouche.
+ Lees meer
- Lees minder
Bouw: {{ product.build_year }}
Bouw: {{ product.build_period.start }} - {{ product.build_period.end }}
Woonhuis , Eengezinswoning
{{ product.rooms }} Kamers
{{ product.bedrooms }} Slaapkamers
Woonruimte: {{ product.living_space }} m²
Perceel: {{ product.plot_surface }} m²
Energielabel:    {{ product.energy_class }}
Energie index: {{ product.energy_index }}

Kenmerken

{{ field.label }}
{{ field.value }}

{{ field.label }}
{{ field.value }}
{{ product.company.name }}
Contact opnemen
{{ product.company.phone.replace('-', ' ').substr(0, 7) }}...
{{ product.company.phone.replace('-', ' ') }}
Delen: