Beschikbaar
€ {{ product.price.replace(/\B(?=(\d{4})+(?!\d))/g, ".") }} {{ __(product.price_condition) }}
Foto’s
{{ product.images.length }}
Plattegrond
{{ product.plans.length }}
360° foto's {{ product.panoramas.length }}
Video’s {{ product.videos.length }}
Kaarten
Alle media

Woonhuis te koop Alexanderstraat 5 Meerlo

€ {{ product.price.replace(/\B(?=(\d{4})+(?!\d))/g, ".") }} {{ __(product.price_condition) }}
Beschikbaar

Omschrijving

Deze halfvrijstaande woning met garage is gelegen in een verkeersluwe straat nabij de uitvalsweg richting snelweg A 73 en N 554. De woning heeft woonoppervlakte van 110 m2 en bevindt zich op een ruim perceel met een oppervlakte van 272 m2. De woning is gebouwd in 1972 en heeft een energielabel D.

Indeling: Hal met meterkast en toilet. Open keuken (+/- 17 m2)met apparatuur en voorzien van tegelvloer. Doorzon woonkamer (+/- 34 m2) met dubbelglas en rolluiken en voorzien van PVC vloer. Vanuit de keuken toegang tot de tuin met overkapping en garage. 1e Etage: 3 slaapkamers (+/- 2.98 x 2.32 m/3.9 x 3.45 m/2.58 x 3.9 m), Badkamer (+/- 2.3 x 3 m)met ligbad, douche en wastafel. Separaat toilet met wasruimte. De zoldervliering is via een vlizotrap te bereiken. Daar staat ook de HR CV (eigendom 2013).

Het pand is tevens voorzien van 11 zonnepanelen alsmede airco in de woonkamer en 2 slaapkamers. Alle slaapkamers zijn voorzien van rolluiken. Dak is vernieuwd in 2015 en er is spouw en muurisolatie.

Deze woning is gelegen in een kindvriendelijke wijk in het landelijke Meerlo.

MEERDERE FOTO'S VOLGEN KOMENDE WEEK.

Er kunnen echter geen rechten aan de presentatie worden ontleend, verkopers noch verkopend makelaar kunnen aansprakelijk worden gehouden voor eventuele onjuistheden. Alle maten zijn circa maten.

Bouwkundige keuring Koper is te allen tijde gerechtigd om voor eigen rekening een bouwkundig onderzoek te laten verrichten, dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen in de staat van onderhoud of andere aspecten van de onroerende zaak. Koper dient bij het doen van een bod wel direct aan te geven of hij een dergelijk onderzoek wenst.
+ Lees meer
- Lees minder
Bouw: {{ product.build_year }}
Bouw: {{ product.build_period.start }} - {{ product.build_period.end }}
Woonhuis , Eengezinswoning
{{ product.rooms }} Kamers
{{ product.bedrooms }} Slaapkamers
Woonruimte: {{ product.living_space }} m²
Perceel: {{ product.plot_surface }} m²
Energielabel:    {{ product.energy_class }}
Energie index: {{ product.energy_index }}

Kenmerken

{{ field.label }}
{{ field.value }}

{{ field.label }}
{{ field.value }}
{{ product.company.name }}
Contact opnemen
{{ product.company.phone.replace('-', ' ').substr(0, 7) }}...
{{ product.company.phone.replace('-', ' ') }}
Delen:

Soortgelijke objecten in de buurt